Geriausias šunų maistas

- Mus maitina ne tai ką mes valgome, o tai ką įsisaviname

- Gamtos kopija - geriausias sprendimas
Ką galima iš to

- Gana elgtis su organizmu kaip su statine kur galima sumesti visas atliekas.
O kur iš tikrujų dingo gyvulininkistės atliekų savartinai?

- Kūnas tai sistema, ir elgtis su juo reikia kaip su sistema

Geriausias maistas sunims

Labiausiai sveikas augintinis! Katė ar šuo. Su puikia vilna, atrodo puikiai!
Taip pat bet kuris kitas organizmas, bent jau žinduolis. Nuo ko tai priklauso? Nesvarbu, kaip tai skamba - pirmiausia iš mitybos! Jei žaidžiate su numeriais: visi 90–99%.
Ir net norint, kad nepageidaujamas paveldimumas ar neigiamas išorinių buveinių veiksnių poveikis reikalingas, reikia bent jau susmulkinti imunitetą.
Būtent tada susidaro tarpas apsaugant organizmą dėl mitybos, kuriai trūksta ar net su aminorūgščių pusiausvyros, nesočiųjų riebalų, vitaminų ir fermentų disbalansu iš tikrai aukštos kokybės šaltinių - tada dažnai būna nepataisomi atvejai.
O jei galia tinkama? Net nereikia įsivaizduoti, bet eikime tiesiog aplankyti bites.
Bitėms karalienės motinos vaidmeniui pasirinkta visiškai įprasta bičių bitė. Kvinsas negimsta, jos atrinktos atsitiktinai. Ir iš tikrųjų kelerius metus gyvena bičių karalienė! O įprasta bitė yra tik kelios dienos.
Karalienė stumia milijonus sėklidžių. Ji visada sveika ir energinga. Tai patiria keletą žiemų, kai paprasta bitė ne visada išgyvena naktį.

Geriausias sunu edalas

Skirtumas yra tik maistas! Pasirinkta lervos šeriama specialiu bičių pienu. Taigi jie maitinasi vėliau - jau užaugusi karalienė.
Tai gamtos stebuklas. Bičių pienas yra jaunystės, vaisingumo ir sveiko ilgaamžiškumo eliksyras.
Ideali mityba bičiai - sukuria karalienę. Be to, jums ideali mityba gali suteikti nuostabų augintinį, kuris, turint didžiausią tikimybę, turės sveiką ilgaamžiškumą.
Džiaukis ir džiaugkitės kartu. Neieškokite pagalbos ir išganymo galutiniame atveju - su gydytojais.
Sveika mityba yra artima idealiam. - gili tema. Žmogui tai yra įpročių, žinių, sąmoningumo ir įsitikinimų rinkinys, kuris taikomas mylimam augintiniui.

40/10/10

Kokia mėsa duoti šuniui

- fermentuota

- bent tureti žolelės, augalus, daržovės ir vaisius turtingus mikrolementais ir fermentus

Tai gali būti jautiena, jjjgg,

Negalima tokios mėsos:

Svarbiausias momentas: mėsa, o dar geriau kad visas šuns maistas - privalo būti fermentuotas.
O tai jau tikras iššukis. tai pasiekiam gamtoje naturaliomis sąlygomis. O žmogus gali atkurti turint specialias technologijas.

Esanti nuomonė kad mėsai reikia duoti pagulėti, kad atsirastu dvesenos kvapas - netinkamas metodas. Nes šiuo atveju išsivysto patogonine ...

Maisto šunims gamintojai prideda sintetinius virškinimo trakto tabilizatorius. Gamtoje gi, šie procesai vyskta naturaliai, žolelių, augalų, medžių lapu pagalba. Kurie patekus į skrandį yra veikiami virškinimo trakto

zuikio, stirnos ir kitų gyvunų kurie paskui tampa grobuoniu grobiu