Bičių pienelis

Kodėl bičių karaliene gyvena taip ilgai, palyginus su kitais bitino gyventojais?
 Darbo bitės yra apie 40 iki 60 dienų

Kodėl per dieną sugeba 2000 kiaušinių ir net daugiau?

Pašarai sulčių gamina išskirtinai jauni vyrai bičių liaukų viršutiniame žandikaulyje ir Schlun

Visi bičių lervų gaus Jelly Royal pirmąsias 2-3 dienas savo gyvenime.
 Vėliau dieta keičiama į paprastą medaus žiedadulkių maistą.
 Per pirmuosius 6 gyvenimo dienas lervos padidina 1500 kartų savo pradinį svorį.

Pašarų sultys gamina tik jaunų vyrų bičių liaukų viršutiniame žandikaulyje ir Schlund.

Apdorojimas, koncentracijos keitimas – įtakoja kokybę

Dauguma vokiečių kalbančių šalių bitininkų veikia kaip laisvalaikio veikla ir nesilaiko Gelée Royale, o techninė įranga paprastai trūksta.

Tik karalienės lervos ir pati karalienė toliau maitins tik su šia specialia sultimis, kuri taip pat vadinama Gelée Royale

Visi bičių lervos gauna želė karališką per pirmuosius 2-3 dienas nuo savo gyvenimo. Vėliau dieta keičiama į paprastą medaus žiedadulkių maistą. Per pirmuosius 6 gyvenimo dienas lervos padidina 1500 kartų savo pradinį svorį. Darbo bičių yra apie 40-60 dienų amžiaus. Pašarų sultys gamina tik jaunų vyrų bičių liaukų viršutiniame žandikaulyje ir Schlund.

Tik lerva gaus jūsų gyvenimą tik želė karališki. Iš jos vystosi bičių karaliaus. Per pirmuosius 6 savo gyvenimo dienas jis pasiekia 6000 kartų savo pradinį svorį. Vasaros mėnesiais karalienė kasdien teikia iki 2000 kiaušinių ir taip užtikrina savo žmonių išlikimą. Tai atitinka daugiau nei savo kūno svorį. Bičių karalius turi 3-5 metų gyvenimo trukmę.

Džiovinimas šaltyje, taip pat žinomas, kaip liofilizacija, yra  džiovinimas vakuume žemoje temperatūroje. Procesas susideda iš produkto  užšaldymo, slėgio mažinimo ir ledo pašalinimo sublimacijos pagalba. Tai  skiriasi nuo džiovinimo, nes džiovinimo metu vanduo garinamas prie  aukštos temperatūros.
 išsaugomos visos vertingos medžiagos
 Ar žemoje temperatūroje iš produkto pašalinama net 97% vandens?
 Kapsulėje 400 mg liofilizuoto koncentrato, ar bičių pienelio?
 Užsandarinant produktą? Su inertinėmis dujomis? Vandens likutis produkte siekia kiek?

Liofilizavimas (gefriertrocknung)- tai naujos technologijos džiovinimo būdas. Įrengimo viduje užšaldyti produktai įjungus vakuumą atšildomi, o ledas nespėjęs ištirpti išgaruoja. Todėl išlieka ne tik produkto išvaizda, forma, tūris, spalva, bet ir biologiškai vertingosios medžiagos, vitaminai, fermentai. Gaunama traški, puri struktūra. Svoris sumažėja apie 10 kartų. Taip išdžiovintus produktus labai lengva sutrinti į miltelius. 
 Liofilizatorius (Lyophilisator)

Vartojimas: rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną, praryti  nekramčius su pakankamu kiekiu skysčio. Kapsulę galima išardyti ir  turinį supilti į jogurtą, sausus pusryčius ar gėrimą.

Įspėjimai:  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų  būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje  vietoje.

Gamintojas >>
 OYER – 1979 m. įkurta Vokietijos įmonė, gaminanti maisto papildus ir  kitus produktus iš ekologiško medaus, žiedadulkių, bičių  pienelio ir kitų natūralių komponentų. Dėka šiuolaikinių technologijų  įmonė ekologiškus bičių produktus rinkai pateikia vartoti patogia forma:  kapsules, ampules, pastiles. Šiuos produktus galima patogiai pasiimti į  keliones, išvykas ar nuolat su savimi turėti rankinėje.

Džiovinimas šaltyje (angl.freeze drying), taip pat žinomas, kaip liofilizacija, yra džiovinimas vakuume žemoje temperatūroje (iki -80 °C). Procesas susideda iš produkto užšaldymo, slėgio mažinimo ir ledo pašalinimo sublimacijos pagalba. Tai skiriasi nuo džiovinimo, nes džiovinimo metu vanduo garinamas prie aukštos temperatūros.
 Būtent dėl procese naudojamos žemos temperatūros, džiovinant šaltyje gaunamas aukštos kokybės produktas: išlaikoma originali produkto forma, tūris, išsaugomos aromatinės ir skoninės produktų savybės, tekstūra tampa specifinė – puri ir traški.
 Džiovinimas šaltyje naudojamas biologijoje, biomedicinos moksluose ir maisto apdorojime bei išlaikyme

Livinn

167 mg liofilizuoto koncentrato, kas atitinka 500 mg bičių pieneli

19

30

=30*500=15 gr
 19/15 = 1,266 €/gr

Reico

400 mg - 1200

91,20

60

=60*1200=72 gr

 

 

 

 

91,2/72=1,266 €/gr

 

 

Mums rūpi jūsų privatumas
Naudojame slapukus kad Jūsų patirtis šiame pūslapyje būtų kuo geresnė.
Privatumo politika

Sutinku