Sausas Reico maistas katėms

☘️ Kuo arčiau gamtos

💚 Skanus savaime be sintetinių priedų
💚 Aukščiausios kokybės žaliavų
💚 Lengvai virškinamas
💚 100% natūralus
💚 Šarminis
💚 Holistinis
💚 Be konservantų
💚 Šaltai spaudžiamas

Paruoštas šeimos firmos Vokietijoje 🇩🇪

Apie šalto spaudimo Reico maistą katėms

Reico įkurėjas Konrad Reiber

Šaltas spaudimas iš esmės reiškia, kad temperatūra paruošimo metu niekada neviršija 38 °C. Panašiai kaip ir kūno temperatūra, iki 38 °C. Tas pat galioja visiems mūsų šalto spaudimo produktams. Mūsų pašarai visada gaminami šalto spaudimo būdu.

mEATzie Schmaus

Šalto spaudimo ypatybė yra ta, kad "mEATzie Schmaus“ maiste turime 58% neapdoroto proteino. T. y. kokybiškų baltymų kiekis yra toks didelis, kad katės mielai ėda šį maistą. Daugiau nei 90% kačių tiesiog puola prie jo.

Ir visų pirma, dėl didžiulio neapdoroto skanaus proteino kiekio - šis maistas taip pat tinka kačiukams. Tai yra, mEATze Schmaus galite drąsiai duoti ir savo kačiukams. Jeigu Jums pasirodys, kad gabaliukai yra truputį per dideli ir gyvūnėliai jų neapžios, galima juos truputį susmulkinti ir pabarstyti. Taigi šiuo ėdalu galima šerti kačiukus, nes jame gausu baltymų.

MaxiCat Sterne Menü

Čia susiduriame su tokia ypatybe, kad gaminant jį naudojame šalto presavimo būdą. Būtent taip apdorojame, kad ši sauso maisto masė suspaudžiama ypač aukštu oro slėgiu ir neleidžiant temperatūrai užkilti. Produktas gaunasi su specialiai paruoštais angliavandeniams ir baltymais. Baltymų struktūra atidaryta, ir tokiu būdu lengviau virškinama.

Gamindami Sterne Menü dar papildomai panaudojome pašarinius runkelius. Pašarinio runkelio pH vertė siekia 9, ir šia prasme yra žinoma, kad aukšta pH vertė padeda tirpdyti inkstų akmenis.

Katės yra truputi jautrios, ir ne tik ne dėl akmenų susidarymo inkstuose, o ir dėl to, kad jos apskritai per mažai laka vandens. Dažnai pasitaiko, kad ypatingai naminės katės suvartoja per mažai vandens. Taigi ne tik mes, bet ir katės turėtų gerti ir gerti pakankamai.

Vartojant Sterne Menü su pakankamu kiekiu kūno skysčių - sudaromos ypač palankios sąlygos akmenų pasišalinimui, ir bent jau kad nesusidarytų nauji.

MaxiCat Premium

Kalbant apie “Premium” ėdalą katėms reikia pažymėti, kad gamyba tokia pati kaip “Sterne Menü”. Skirtumas paruošimo yra toks, kad pabaigoje apipurškiama žuvų taukais. O būtent tam tikru aliejumi, kurio sudėtyje yra žuvų taukų.

Visko pasekoje gyvūnai, kurie yra šiek tiek nusilpę ir jiems reikia papildų, gauna natūralių atstatomųjų medžiagų. Taip pat ir žinomo natūralaus lecitino, kurio duodama ir vaikams. Taigi "Premium" sudėtyje yra svarbus žuvų taukų ekstraktai. Ir verta tai išbandyti. Visa sudėtis specialiai sukurta apetitui sužadinti, ir jėgoms atstatyti.

Linkime gero apetito Jūsų katei! 💞

Mums rūpi jūsų privatumas
Naudojame slapukus kad Jūsų patirtis šiame pūslapyje būtų kuo geresnė.
Privatumo politika

Sutinku